Godło Polski

godlo.png

Kalendarz

Sonda

Czy podoba Ci się strona internetowa Szkoły Postawowej w Torkach?
 

Odwiedziny z daleka

Free counters!
IGRZYSKA MATEMATYCZNE Drukuj Email

04062019a29 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Medyce odbył się konkurs matematyczno – sportowy „Igrzyska Matematyczne". Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych: w Medyce, Lesznie, Siedliskach oraz Torkach. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Grządziel, Karolina Koptyńska, Martyna Pszonak, Szymon Fortuna, Kacper Koptyński, Maciej Niemiec, Oliwia Ołeszko, Maciej Dańko oraz Mateusz Hanas. Wszyscy spisali się rewelacyjnie, dzięki czemu nasza drużyna zajęła II miejsce w konkursie. Gratulacje!

[zobacz zdjęcia]

Andrzej Krawczyk

 

Wiarygodna Szkoła

Uczymy Ratować

Zachowaj Trzeźwy Umysł

EFS

Nakarm Głodne Dziecko

Owoce w Szkole

Mleko w Szkole


stat4u

Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, powinieneś opuścić stronę lub zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w link: Polityka plikow Cookie.

Aby usunąć tą wiadomość, prosimy kliknać w przycisk --->

EU Cookie Directive Module Information