Godło Polski

godlo.png

Kalendarz

Sonda

Czy podoba Ci się strona internetowa Szkoły Postawowej w Torkach?
 

Odwiedziny z daleka

Free counters!
KILOMETRY DOBRA Drukuj Email

04062019Czy dobro można zmierzyć? Okazuje się, że tak. Po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły to udowodnili, przyłączając się do ogólnopolskiej kampanii „Kilometry dobra". Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę charytatywną. Wierzymy, że w ten sposób nasza szkoła przyczyni się do budowania drogi do samodzielności dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Za zebrane pieniądze będzie możliwy zakup i montaż windy w PSONI w Przemyślu. Obiecujemy, że w przyszłym roku też weźmiemy udział w tym szczytnym przedsięwzięciu.

[zobacz zdjęcia]

Agnieszka Kud

 

Wiarygodna Szkoła

Uczymy Ratować

Zachowaj Trzeźwy Umysł

EFS

Nakarm Głodne Dziecko

Owoce w Szkole

Mleko w Szkole


stat4u

Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, powinieneś opuścić stronę lub zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w link: Polityka plikow Cookie.

Aby usunąć tą wiadomość, prosimy kliknać w przycisk --->

EU Cookie Directive Module Information