Godło Polski

godlo.png

Kalendarz

Sonda

Czy podoba Ci się strona internetowa Szkoły Postawowej w Torkach?
 

Odwiedziny z daleka

Free counters!
SUKCES W KONKURSACH DLA KLAS III Drukuj Email

orto25 marca 2019r. uczniowie klas III wzięli udział w X Gminnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki", który w tym roku odbył się w Szkole Podstawowej w Siedliskach. W zmaganiach matematycznych zmierzyli się najlepsi uczniowie z czterech szkół gminy Medyka. Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice klasy III, przygotowywane przez panią Elżbietę Iwańską. Miło nam poinformować, iż na podium znalazły się obie reprezentantki naszej szkoły. Mistrzynią została Lena Wojakowska, zaś Iga Terpiłowska zajęła miejsce III. Gratulujemy!
[zobacz zdjęcia]

Obie uczennice wzięły również udział w XXI Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii", który odbył się 28 marca w Szkole Podstawowej w Medyce. Dzięki ciężkiej pracy i sumiennemu przygotowywaniu się do obu konkursów również tu, Lena Wojakowska zajęła I miejsce, zaś Iga Terpiłowska – II i obie dziewczynki zakwalifikowały się do etapu rejonowego, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Birczy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

[zobacz zdjęcia]

Elżbieta Iwańska

 

Wiarygodna Szkoła

Uczymy Ratować

Zachowaj Trzeźwy Umysł

EFS

Nakarm Głodne Dziecko

Owoce w Szkole

Mleko w Szkole


stat4u

Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, powinieneś opuścić stronę lub zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w link: Polityka plikow Cookie.

Aby usunąć tą wiadomość, prosimy kliknać w przycisk --->

EU Cookie Directive Module Information