Godło Polski

godlo.png

Kalendarz

Sonda

Czy podoba Ci się strona internetowa Szkoły Postawowej w Torkach?
 

Odwiedziny z daleka

Free counters!
XI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM Drukuj Email

 Z_pisarkamiIMG_0386 11 czerwca 2012 r. uczennice naszej szkoły (Paulina Szkafarak, Kinga Baran, Weronika Chudzio)  uczestniczyły w uroczystej Inauguracji XI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, która odbyła się w sali widowiskowej Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy. Program przeznaczony był dla szkół podstawowych miasta i powiatu przemyskiego. Inaugurację rozpoczęto wspólnym czytaniem Lokomotywy J. Tuwima przez prezydenta Roberta Chomę i innych znakomitych gości. Wśród nich były pisarki Lidia Miś i Urszula Kozłowska, które oprócz czytania wręczyły nagrody laureatom konkursu plastycznego - W kręgu bohaterów książek współczesnych pisarzy dla dzieci i młodzieży. Obejrzano też piękny program artystyczny. [zobacz pamiątkowe zdjęcia ze spotkania]

Czytaniesuchanie_IMG_0418Również w naszej szkole (w oddziale przedszkolnym) Panie Agnieszka Barszczak i Bogusława Szaruga czytały dzieciom wiersze z książki Agnieszki Frączek pt. „Dobre obyczaje, czyli z przyrodą za pan brat”. [zobacz zdjęcia]

 

 

Wiarygodna Szkoła

Uczymy Ratować

Zachowaj Trzeźwy Umysł

EFS

Nakarm Głodne Dziecko

Owoce w Szkole

Mleko w Szkole


stat4u

Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, powinieneś opuścić stronę lub zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w link: Polityka plikow Cookie.

Aby usunąć tą wiadomość, prosimy kliknać w przycisk --->

EU Cookie Directive Module Information