Godło Polski

godlo.png

Kalendarz

Sonda

Czy podoba Ci się strona internetowa Szkoły Postawowej w Torkach?
 

Odwiedziny z daleka

Free counters!
DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE Drukuj Email

Dzie_DzieckaW  DNIU DZIECKA - dzieci oczekują zwiększonej dawki przyjemności, łakoci, prezentów, organizacji imprez i większej swobody. I to w naszej szkole DZIECI miały zagwarantowane. 31 maja 2012 r. zorganizowano wycieczkę dla  dzieci oddziału przedszkolnego i  uczniów klas I-VI  do  MINI – ZOO w Buszkowiczkach(Tam też zwiedzili zakład produkcji sztucznych choinek), do Przemyśla na lody w cukierni FIORE, spacer po mieście, później  zabawy w szkole. Rada Rodziców, trójki klasowe- jak zawsze i wszędzie z dziećmi. Smaczna pizza przygotowana przez troskliwe mamy była pyszna. No i troska czuwających nad wszystkim naszych  Nauczycieli, Pana Dyrektora…  Nic dodać, nic ująć - BYŁO WSPANIALE!!![zobacz zdjęcia]

 

Wiarygodna Szkoła

Uczymy Ratować

Zachowaj Trzeźwy Umysł

EFS

Nakarm Głodne Dziecko

Owoce w Szkole

Mleko w Szkole


stat4u

Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, powinieneś opuścić stronę lub zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w link: Polityka plikow Cookie.

Aby usunąć tą wiadomość, prosimy kliknać w przycisk --->

EU Cookie Directive Module Information