Godło Polski

godlo.png

Kalendarz

Sonda

Czy podoba Ci się strona internetowa Szkoły Postawowej w Torkach?
 

Odwiedziny z daleka

Free counters!
GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Drukuj Email

Turniej_tenisa_stoowegoP3050375Nasza szkoła była organizatorem GMINNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO w kategorii dziewcząt i chłopców, który odbył się 5 marca  2012 roku. Reprezentantki naszej szkoły zajęły  II miejsce. Grały w składzie: Klaudia Moskwa i Aleksandra Szydłowska. Gratulacje! [zobacz zdjęcia z turnieju]

 

Wiarygodna Szkoła

Uczymy Ratować

Zachowaj Trzeźwy Umysł

EFS

Nakarm Głodne Dziecko

Owoce w Szkole

Mleko w Szkole


stat4u

Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, powinieneś opuścić stronę lub zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w link: Polityka plikow Cookie.

Aby usunąć tą wiadomość, prosimy kliknać w przycisk --->

EU Cookie Directive Module Information