Godło Polski

godlo.png

Kalendarz

Sonda

Czy podoba Ci się strona internetowa Szkoły Postawowej w Torkach?
 

Odwiedziny z daleka

Free counters!
Występ naszych uczniów... Drukuj Email
W miejscowej świetlicy, w ostatnią niedzielę stycznia, nasi uczniowie kl. II (pod kierunkiem artystycznym Pani Małgorzaty Grządziel) wystąpili z montażem słowno-muzycznym, zadedykowanym Babciom i Dziadkom z okazji Ich niedawno obchodzonego święta. Występ naszych uczniów był jednym z punktów bogatego programu, przygotowanego na tę uroczystość. [zobacz zdjęcia]
 

Wiarygodna Szkoła

Uczymy Ratować

Zachowaj Trzeźwy Umysł

EFS

Nakarm Głodne Dziecko

Owoce w Szkole

Mleko w Szkole


stat4u

Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, powinieneś opuścić stronę lub zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w link: Polityka plikow Cookie.

Aby usunąć tą wiadomość, prosimy kliknać w przycisk --->

EU Cookie Directive Module Information