Godło Polski

godlo.png

Kalendarz

Sonda

Czy podoba Ci się strona internetowa Szkoły Postawowej w Torkach?
 

Odwiedziny z daleka

Free counters!
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ Drukuj Email

20191206W dniu 02.12.2019r. w Medyce odbył się organizowany od wielu lat Mikołajkowy Turniej piłki nożnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-V. Reprezentacje klas I-III stanowili uczniowie: Jakub Drapała, Jakub Hawro, Adam Grządziel, Tymoteusz Szkółka, Paweł Balandyk, Xavier Machunik, Miłosz Szczurek, Maksymilian Foryt. Nasza drużyna zajęła I miejsce a indywidualnymi osiągnięciami mogą pochwalić się Jakub Drapała- król strzelców oraz Jakub Hawro- najlepszy bramkarz.

Klasy IV-V reprezentowali uczniowie w składzie: Filip Drapała, Filip Hanas, Kacper Bielski, Kacper Andres, Fabian Chyba, Michał Śmiech, Kacper Bil, Jakub Jarema zajmując IV miejsce.

Klasyfikacja końcowa szkół:

1. SP Medyka

2. SP Hureczko

3. SP Leszno

4. SP Torki

5. SP Siedliska

Dziękujemy za udział i waleczną postawę i życzymy dalszych sukcesów.

[zobacz zdjęcia]

Jakub Stelmach

 

Logowanie

Wiarygodna Szkoła

Uczymy Ratować

Zachowaj Trzeźwy Umysł

EFS

Nakarm Głodne Dziecko

Owoce w Szkole

Mleko w Szkole


stat4u

Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, powinieneś opuścić stronę lub zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w link: Polityka plikow Cookie.

Aby usunąć tą wiadomość, prosimy kliknać w przycisk --->

EU Cookie Directive Module Information